Ładowanie ..

Mobilny Mechanik do Lawety

Serwis Mobilny - Mechanik do Lawety - Warsztat Samochodowy naprawiający lawety samochodowe
Kontakt

Laweta dla Tira – Zlecenie Specjalne Październik 2018Aby partycypować w dodawaniu napisów w języku polskim lub w tłumaczeniu angielskim kliknij w trzy kropeczki w prawym dolnym rogu pod filmem. Z góry dziękuję za Wasz wkład.

Zajrzyj na mojego bloga: http://nolibab3.blogspot.com
Snapchat: nolibab
Facebook: https://www.facebook.com/KierowcaKanadaUsa
Instagram: https://www.instagram.com/rafal_zazuniuk

Pobrane z Yotube Naprawa Lawety Warszawa, Serwis Lawety , Serwis i naprawa przyczep samochodowych i Lawety Warszawa,

24 thoughts on “Laweta dla Tira – Zlecenie Specjalne Październik 2018

  1. Wszystko fajnie coś nowego. Ale według lawet podobnej budowy w Europie i nawet jak ma mój szeryf to strasznie dużo czynności musisz wykonać. Jakoś sprawniej i szybciej wykonuje to mój szeryf w Polsce. I bez jakichś silników spalinowych. Może to i lepsze bo można rozładować bez pracy ciągnika.

  2. "Siwy dym" , poleciały pierścienie. Tuleje , tłoki , pierścienie do wymiany. Jak pochodził za długo to paliwo poszło do oleju. A jak poszło to panewki główne i korbowodowe razem z tulejami główek do wymiany, plus szlify. Ale takich napraw już się chyba nie robi ?. Nowy silnik tańszy. Kierowca nie widział ,że ciśnienie oleju spadło ? Pierścienie zapiekły się i szlag je trafił.

  3. 8:30 Dobrze mieć lekką wagę w takich cyrkowych manewrach haha!
    Jebał pies te loł-boje…jak wiesz gdzie jedziesz to ok a jak się wpierdolisz w jakieś tory kolejowe pod górką to…nie skomentuje nawet hahaha!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!